Pronájem, Rodinné domy, 375m2 - Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant
29 000Kč/měs
Popis nemovitosti
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu rekonstruovanou výjimečnou vilu. Nemovitost nacházející se ve velmi klidné části Frýdlantu nad Ostravicí v tzv. Bráně Beskyd. Nachází se blízko centra města. Umístění je na rovinatém pozemku se vzrostlými stromy a keři , pozemek je dostatečně prostorný
Vila disponuje dvěma podlažími + slunnou galerií.
V suterénu se nachází: sauna, bazén, prádelna, kotelna, spíž, další sklepní prostory.
V přízemí se nachází: vstupní chodba, prostorná hala s masivním dřevěným schodištěm do prvního patra, obývací pokoj s krbem je propojený s jídelnou, další pokoj, kuchyně, spíž a WC. Kuchyně je prostorná s krbem a halou. Je zde také byt 1+1 s vanou a WC.
V prvním patře se nachází: hala s přístupem na balkón s pěkným výhledem na Lysou horu, dva prostorné pokoje včetně jeden s šatnou, které jsou samostat, třetí pokoj, koupelna a WC.
Na zahradě jsou dva přístřešky a parkovací stání.
Je zde výborná možnost pro sídlo firmy s možností bydlení. Poblíž se nachází veškerá občanská vybavenost: ZŠ i MŠ, banka, supermarket, lékárna, lékaři, restaurace, sportcentrum. Doporučujeme osobní prohlídku.
Základní údaje
Evidenční číslo
00058-2
Typ nemovitosti
Domy
Upřesnění
Rodinný dům
Typ prodeje
pronájem
Stav inzerátu
Prodáno/pronajmuto
En. náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Cena a údaje k ceně
Cena
29 000
Měna
Kč/měs
Poznámka k ceně
+ energie a služby, včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Složení ceny
včetně DPH, včetně právního servisu, + provize RK, s poplatky